her yere izler bırakan Baktığı her göz'de hayâl olan. Kalemi kanatlarıyla tutan,Çırpınışını yazılara yansıtan bir Siyah kelebeğim.Hepinizi beklerim.Hoşgeldiniz Efendim.!23.10.2009

DİZİMİ KIRDIM KÜRKÇÜ DÜKKANINA GERİ DÖNDÜMYaaaa işte böyle dönüp dolaşıp kürkçü dükkanına geri dönersin..Ben ilk Gittiğim gün demişti bana zaten..Sen şimdi gidiyorsun beni kendimle başbaşa bırakıyorsun ama bak demedi deme sen bana geri döneceksin'' demişti..Ama ben hıııhh...! deyip arkamı dönüp gitmiştim.. Anladım ki Senden bana hayır varmış be...! Bak döndüm dolaştım yine sana geri döndüm... Eee...! ne demişler ne varsa yine eskilerde var yine bizim kahrımızı en ilkler çeker ..

Yine kaçabilirim,yine terkedebilirm ama bilirimki eski dost beni yine olduğu yerde bekler..Hİç birisi senin yerini tutamaz inanki tutmuyorda zaten..Ordan çekiştiriyorum ,burdan itiyorum ama yinede senin gibi kahrımı çekmiyor..Sana ne dersem beni kabul ediyorsun,Benim için renkten renge,şekilden şekile giriyorsun..Ama o yeni yetmeler yokmu? Ne yaparsam yapayım beğenmiyor,burun kıvırıyor,her türlü seçenek sunuyorum,ne rengini değiştiriyor,ne de isitifini bozuyor..

Valla senin gibisi yok be Eski temacım yaaa senin gözünü seveyim..İstediğim resmi ekliyorum,istediğim boyuta çeviriyorum, İnan ki Seni seviyorum ..

Şimdi arkadaşlar sakın düşünmeyin ki
Sİyah kelebek çok kendini beğenmiş,ukala,megaloman..
Kendi resmim'in bu halini çok sevdim..Blog'a uyan bir resim olduğu için ekledim..Biraz büyük oldu farkındayım ama küçük boyuta çeviremedim..Biraz eleştirilebilirim ama napiyim eleştirin sizin o güzel canınız sağolsun..

Hadi hepinize iyi gecelerr..:)

16 yorum:

devenin_bale_papucu dedi ki...

tema gayet hoş da..yazı çok küçük benim gibi az görenler napacak:)

siyah kelebek dedi ki...

D.V.P: Bakacaz bir çaresine:)

Dolunay dedi ki...

hayırlı olsun canım, sen sevde blogunu gerısı hıkaye,bu senın tarzın,senın secımın,bız senı boyle sevdık,kabul ettık,ve okuyacagız :)

NoEngel dedi ki...

Merhabalar,
Büyükte olsa çok güzel bir görüntü.Yalnız resmin üzerinde ki yazı siyah olduğu için okunmuyor.
Bu güzel paylaşımın için teşekkürler arkadaşım. Sağlıcakla ve mutlulukla kal...

şengülce dedi ki...

canım güzel dileklerin için teşekkürler profilini okudum
çok özledim tophaneyi kasımpaşayı beyoğlunu doğma büyüme oralıyım canım süt kardeşim romandır benim şimdi yıllardır anadolu yakasındayım gidemedim bir türlü oralara ..sevgiler..

Dalgaları Aşmak dedi ki...

bende çok beğendim:)

EBRULİ dedi ki...

Oooo çok güzel olmuşşş.Güzel bir karşılama olmuş :)Çok güzelsin ;)

siyah kelebek dedi ki...

Dolunay: Teşekkür ederim canım Canım beni böyle kabul ettiğiniz için çok mutluyum..:)

NoEnge: Beğenmene sevindim..Başlık görünmesede olur sizler biliyorsunuz burası siyah kelebeğin mekanı o bana yeter sevgiler ..

Şengülce: Ne güzel böyle tanıdık bir dost görmek buralarda Benim eski mekanların tozunu yutmuş olman seninde ayrıcalığını gösteriri sevgiler :)

Dalgaları aşmak: Beğenmene sevindim :)

Ebruli: Ayy heyecanlamdım kızzz ne güzel bir yorum bu böyle saol çok tşk ederim sen daha güzelsin tıpkı beyaz bir papatya gibi :)

Zeugma dedi ki...

Öyle bir anlatmışsın ki eski bir arkadaşın diye okudum epey..Yani insan zannettim :)

Sen vefalı bir dostsun, tabii unutmazsın.
Çok beğendim canım.
Güle güle kullan..
Sevgiler..

siyah kelebek dedi ki...

zeuğmam: Öyle oldu dimi :) sanki bir insan'a yazılmış havası var..

Ama bu benim eski kulandığım bloggerin ana temalarındadı..Yine döndüm dolaştım geldim..:)

Evet canım nedense toprak kokusu beni hüzünlendirir..Dediğin gibi toprağa döneceğiz belki ondandır sevgiler canım

şengülce dedi ki...

canım hemde ne özledim darbuka kırnata sesini 9/8 oynamayı
gözümde tütüyor ben kasımpaşada yavuz sinemasında annem film bitmeden doğurmamış beni sancısı tutmuş film bitmiş hastaneye öyle gitmiş canım gözümü açtım keman sesiyle kandıralılar yanı başımdaymış onun için roman müziği benim herşeyim ..sevgiler..

Adsız dedi ki...

Değerli arkadaşım sayfan harika olmuş....yüreğine eline sağlık.Sevdiklerinle beraber hep mutlu olurmu...
Saygılarımla
Nilgün ALEMDAR

siyah kelebek dedi ki...

Şengülce: Ne enteresam bir doğum hikayen varmış tıpkı filmlerdeki gibi..

Sen şuan o doğruğun mekanda olmasan da yine oyna 9/8 lik Roman havası oynamak insana yaşama sevinci veriyor..Sakın vazgeçme içindeki roman sevgisini yaşat olurmu sebgiler..

Nilgün alemdar: Sizi buralarda görmek ne büyükk bir mutluluk nilgn hanım çok teşekkür ederim güzel dileklerinizden dolayı..
sevgiler..

Osman TUNCAY dedi ki...

resim son derece uyumlu duruyor küçültmeye gerek yok bence:)

SiL BaştaN dedi ki...

İnsan evet her zaman ilklerinin tadını alamıyor kimi zaman yeniliklerinden. Sayfa çok güzel, ehhh sende zaten seviyorsun sayfanı. Gerisi boş, kim ne derse desin sen mutlu ol, bizede yansıt ve alalım bu mutlu tablodan bir şeyler.

Sevgilerimle kucaklıyorum...

TAZE NANE dedi ki...

HER ARKADAŞLIĞIN GÖKYÜZÜNDE BİR MELEĞİ VARMIŞ...