her yere izler bırakan Baktığı her göz'de hayâl olan. Kalemi kanatlarıyla tutan,Çırpınışını yazılara yansıtan bir Siyah kelebeğim.Hepinizi beklerim.Hoşgeldiniz Efendim.!4.08.2009

BEKLENMEDİK BİR ANDA ÖDÜL VERDİLER BANA1,2,3 daha çok izleyici derken,niye yazılarıma yorum yazılmıyo diye üzülürken,Acaba yazılarım okunmuyomu diye düşünürken,Mim nedir nasıl bişeydir hadi banada biri yollasa diye beklerken şimdi de bir Ödül geldi sevgili NEHİRCCE'den..Bloğ dünyasında istediğim herşey yavaş yavaş oluyo bunun mutluluğu içindeyken hiç beklenmedik bir anda ödül almam beni daha çok mutlu etti..Beni bu ödüle layık bulan nehircce ye çok teşekkür ediyorum ve bu ödüle layık bir blogger olacağıma söz veriyorum..

Bu ödülle birlikte birde sihirli bir değnek verdi elime, ''Hadi değdir sihirli değneğini değişsin herşey hayallerinde'' dedi ve bende şunlara değdirdim sihirli değneğimii ve, yapmak istediklerimi şöyle sıraladım..

-Atatürk'ü geri getirirdim, bizi şuan yönetenleri devirirdim..

-Emekli maaşını yükseltir,Emeklilik yaşını düşürürdüm..

-Herkezin yaşamını standart hale getirirdim fakir zengin diye birşey kalmaz,herkez aynı yaşam koşullarına sahip olmasını sağlardım..

-Çocuklara dair eğlence eğitim gibi herşeyi bedava hale getirirdim..

-Yaşam koşullarımı daha iyi hale getirir kimsesiz çocukları evlat edinirdim..

-kayınvalidemin bana iyi davranmasını sağlardım..

-Çok yiyerek zayıflamak isterdim..

-Rahmetli dedem ve anne annemi görmek onları öpmek isterdim..


Kısaca Mutluluk dağıtırdım kendime ve herkeze..

Hayatta en güzel şeylerden biride paylaşmaktır bu ödülü ve sihirli değneği bende ATEŞ BÖCEĞİ,DENİZ KABUĞU ve SİL BAŞTAN' a veriyorum ödülünüzü şimdiden kutlarım daha nice güzel ödüllere layık görülürüz inşallah..Hadi bakalım elinizdeki bu sihirli değneğinizle neleri değiştirirdiniz bizimle paylaşın sevgilerimi yolluyorum hepinize ..

9 yorum:

Ateş Böceği dedi ki...

ah canım sağolasın beni sizler var ettiniz sizler olamasanız ben bir hiçim :):) ( Havaya giren ateş böceği meşjur olduğunu sanır ) ..

sağolasın en kısa zamnda yazarım bu mimi :):)

UFUK ÇİZGİSİ dedi ki...

Çok hoş dilekler. Dilerim en azından olması mümkün olanlar olur, şu anda hayatınıza problem olanlar için demişsiniz ya hani..

siyah kelebek dedi ki...

ATEŞ BÖCEĞİ: sende saol canım ya bunlar farkedilmemizi sağlayan küçük güzellikler büyük bir merakla bekliyrum sihirli değneğinden saçan pırıltıları sevgiler..

UFUK ÇİZGİSİ: Dediklerine katılıyorum bende inşallah diyorum ve yorumuna teşekkür ediyorum..

nehircce dedi ki...

Canım cevapların ve iyi dileklerin için teşekkürler daha nice ödülleree :))

Adsız dedi ki...

tebrık ederım canım.odul aldıgın ıcın.çok guzel yazmıssın bırde.öptummm

siyah kelebek dedi ki...

NEHİRCCE: Nedemek canım asıl ben teşekkür ederim :)

DOLUNAY: Bende seni öptüm :)

UFUK ÇİZGİSİ dedi ki...

blogumdaki yorumunuz harika..teşekkürler.

alp dedi ki...

Ooooo burası ne kadar güzel ve eglenceliymiş bendemi bloggere geçeyim ne yapayım acaba.:)))

Şuda varki verdiğiniz cevaplarla sizi dahada yakından tanımış oldum.Sizin elinize sihirli deynek yakışmış hiç bırakma...:)))
sağlıcakla kal...

siyah kelebek dedi ki...

ALP: Ne güzel bir yorum bu böyle çok teşekkür ederim hadi sanada açalım bir blogger sayfası ilk izleyicin ve takipçin ben olurum

Güzel kalemin den yazıları burdada paylaşmanı çok izterim sevgiler..