her yere izler bırakan Baktığı her göz'de hayâl olan. Kalemi kanatlarıyla tutan,Çırpınışını yazılara yansıtan bir Siyah kelebeğim.Hepinizi beklerim.Hoşgeldiniz Efendim.!19.08.2009

RAMAZAN GELDİ HOŞGELDİ BANADA BİR ÖDÜL VERDİ..Daha önce de dedim ya bu blog alemine uzun zaman olmadı gireli..Çok iyi yol aldığıma inanıyorum..100. yazıma bile çok yaklaşmışım yavaş yavaş iyi ve kalıcı dostlar edindiğimi düşünüyorum..

Hiç konuşmadan bakışmadan,sadece yazarak paylaşıyoruz ve anlaşılmaya çalışıyoruz..Bende daha yeni olan bu blog hayatım da demekki anlaşılmışım..


Yazılarım okunacak değerde bulunmuş ki 2.ödülü bana layık gördüler..İlk ödül Nehircce den gelmişti 2. ödül ise Sevgili Ramazan Hocam dan geldi..Tam da Ramazan ayı arefesinde güzel bir hediye oldu bu bana..
Blog dünyasın da iddalı bir blogger değilim çok hazır ,cevap çok esprili süper zeka bir blogger değilim..Ama bu ödüller veya mimler bizim farkedilmemizi, kendimizi daha iyi ifade etmemizi sağlıyor..


Ben birde şu mesajı vermek istiyorum..bazı yazar arkadaşlar bu ödül oyununa çok karşılarmışş ve hatta dalga konusu bile yapılıyormuş..Kibirlenme padişahım senden büyük ALLAH var diyorum ve Ramazan Hocam'ınbana layık gördüğü ödül için çok ama çok teşekkür ediyorum ve o kutsal ellerinden öpüyorum..sonsuz saygılar sunuyorum..

Ve bu ödüllü bende 7 sevdiğim bolg arkadaşıma hediye ediyorum nice güzel ödüllere diyorum hepinizi sevgiyle selamlıyorum..İlk aklıma gelenler bunlardı diğer yazamadığım arkadaşlarım da bu ödül zincirinin halkası olacaktır..Bütün bloğ arkadaşlarımın hepsi bu ödüle layıktır..Burda adını yazmadıklarım alnmasınlar sakın zaten bu ödül onlara da verilmiş..


Şimdi gelelim kendim de ilginç bulduğum 7 özelliğe..Bİlmem artık ben yazacam ilginçmi değilmiz siz değerli yorumcular karar versin.. Evet başlıyorum..


1- Gülerken ağlama huyum vardır..Gülerim, gülerim bir bakmışsın deli gibi ağlarım..:)


2-En küçük bir haşere (Böcek,arı,sinek vs.) gördüğüm zaman tepeden tırnağa feci şekilde kaşıtı tutar..


3-Yatağım da yalnız yatmak gibi acayip bir huyum vardır..Eşim uykuya dalınca hemen yastığımı alır ayak ucuna geçerim biraz olsun ferahlarım..:) ha yanlış anlamayın çocukluktan gelen bir huy eşim alıştı buna kızmıyo bana :))


4-Sabahları tam bir manyak gibi sinirli uyanıp, akşam ise bir meleğe
dönüşüyorum..


5-Hayatta para biriktiremem..


6-Beyaz peynirsiz kahvaltı etmem...


7-isveç,isviçre ve Norveç gibi sakin ve yeşil ülkelerde yaşamak hayali..

İşte bana göre ilginç bir kaç özelliğimi sundum..Benden bukadar herkeze sevgiler mutlu günler diliyorum

5 yorum:

ramazan dedi ki...

siyah kelebek,duygularını samimi bir şekilde ortaya koyduğun için ben saygılarımı sunuyorum.
düşünebiliyormusunuz bundan bin yıl,üçbin yıl öncesinin insanlarından blog yazıları olsaydı,fena mı olurdu.işte belki de biz sonraki kuşaklara bu mektupları gönderiyoruz.onun için sizi yeniden kutluyorum.
sevgiler.

Osman TUNCAY dedi ki...

blogunuz gerçekten ödülü hak edecek türden,başarılarınızın devamını diliyorum...

Adsız dedi ki...

Sevgili Siyah Kelebek,
Bana yaptığın bu güzel jestin için teşekkürlerimi sunuyorum.Daha nice güzel,mutlu paylaşımlı yarınlara..

Sevgilerimle..

siyah kelebek dedi ki...

Ramazan hocam: tekrar teşekkür ederim nice güzel paylaşımlar diliyorum tüm akadaşlarım adına..

Emine Albayrak: ben de teşekkür ederim bunlar güzel teşfik edici bir kaç paylaşım sadece ..

Osman Tuncay:
Çok teşekkür ederim bloguma gösterdiğiniz ilgi için ..

UFUK ÇİZGİSİ dedi ki...

Ödül için bir kezde burdan çokk çokk teşekkür ediyorum.
Herşey tamamlanmıştır arz ederim.:)