her yere izler bırakan Baktığı her göz'de hayâl olan. Kalemi kanatlarıyla tutan,Çırpınışını yazılara yansıtan bir Siyah kelebeğim.Hepinizi beklerim.Hoşgeldiniz Efendim.!30.07.2009

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN ÖRÜMCEK ADAM..
Dünya ya bir daha gelsem sevgilim arar bulur yine seni severim..Cennete değişmem saçının telini
ömrümün yettiği kadar seni severim..Bu şarkı sözleri , evimde yaşayan biricik örümcek adamıma hitafen yazılmıştır..Tam 5 yıl önce böyle bir 30 temmuz günü bana anne olma sevinci yaşatan oğluma yazıyorum bu yazıyı..
Oğlumm sana yazıyorum bu yazıyı..Bu gün tam 5 yaşını dolduruyorsun bebeğim..Kocaman adam oldun artık..Her derdimi dinliyorsun..Bana yoldaş oluyorsun kız kardeşine örnek bir ağabey oluyorsun bitanem..
30 temmuz sabahı sabah 9,30 da seni kucağıma verdiler,miniciktin annecim, çok güzeldin,çok tatlıydın..İlk defa anne olma'nın sevincini seni kucağıma alarak yaşadım..Seni kucağıma aldığım an anne olmuştum..
Sana gözüm gibi baktım sen zaten benim gözümsün..İlk göz ağrımsın..Artık bebek değilsin,Hayata ilk adımını atacaksın artık.. Eylül de ana sınıfa başlayacaksın ve okul hayatına atılacağız hep birlikte..
2004-2009 Dolu dolu beş yıldır benim yavrumsun,benim oğlumsun..Gün geldi ağladın,gün geldi güdün,hasta oldun,eğlendin,bazen beni çok üzdün karşılıklı oturup ağladık senle..Sen ağlarken bende ağlardım bazen..

Çok uslu olduğun anlarda vardı,çok huysuz çekilmez olduğun anlarda ama,her şeye rağmen benim bitanemdin sen örümcek adam..Şimdi 5 yaşındasın 6 yaşın dan gün alacaksın..Her dakika koltukların tepesin den yerlere zıplıyorsun,örümcek adam gibi..Beni bıktırıyosun bezdiriyosun,''Oğlum aşşağıda yaşlı teyze var ayıp zıplama kadının tepesinde'' desemde dinlemiyosun..Çok dik kafalı olucaksın sen valla yandık..Daha şimdi den evlenme planları yapıyosun her gördüğün kıza evlenilecek kız gözüyle bakıyorsun çapkınsın da maşallah..Hemen büyüyüp çalışmak istiyosun,ama özlellikle babanın atolyesin de çalışmak istiyosun..Baban Mobilya ustası olmanı,ağaç tozu yutmanı istemiyor..Daha iyi daha temiz bir mesleğin olsun istiyoruz..kararı büyünce sen vericeksin canım oğlum..Her Anne ve Baba gibi bizlerde sizlere çok düşkünüz yavrum..Hep iyi olman, mutlu olman,huzurlu olman için dua ediyorum..
Geleceğin parlak ışıklarla dolsun her günün aydınlık olsun,sevinç ve bol kahkahalar peşinde olsunn..Ömrün çok uzun olsun Allah acınızı hiç göstermesin..
Bilki sen mutluysan bizlerde mutluyuz..


SENİ SEVİYORUZ ÖRÜMCEK ADAM..
DOĞUM GÜNÜ'N KUTLU VE MUTLU OLSUNNN..
BERKAY EFE 'YE KOCAMAN SEVGİLERİMLE..

Yazan:Annen
9 yorum:

Ateş Böceği dedi ki...

Doğum güğnü kutlu olsun Örümceğin mutlu olur inşallah ve bu dünyaya geliş nedenini çabuk bulanlardan olur

sevgilerim

manii dedi ki...

Doğumgününüz kutlu olsun ...Nice senelere inşallah...
Sevgiler...

siyah kelebek dedi ki...

Ateş böceği; Çok teşekkürler iyi dileklerin için ve amin diyorum..

Manii; amin inşallah çok teşekkürler..sevgiler..

Adsız dedi ki...

Doğum günü kutlu olsun minik beyfendinin...Sağlıklı mutlu huzurlu nice yıllara...

siyah kelebek dedi ki...

Gökyüzünün ömrü;canım çok teşekkür ederim saol sevgiler..

nehircce dedi ki...

Allah onu sana bağışlasın,sağlıklı nice nice yaşlara sevgiler her ikinizede :)

siyah kelebek dedi ki...

Nehircemm; canım çok ama çok teşekkür ederim cümlemizin evladını bağışlasın allahım sevgiyle kal :)

UFUK ÇİZGİSİ dedi ki...

Bir yazım konusunda değerli yorumlarınıza ihtiyacım var, eğer kabul ederseniz sizi bloguma davet edebilirmiyim.
Teşekkür ederim..

Evcimen dedi ki...

doğum gününüz kutlu olsun... Nice mutlu huzurlu bereketli bir ömürler nasip olsun sevgiler